"Hudba je nejčistší elixír života... sice není všechno, ale bez ní by nebylo nic!"

About Poets of the Fall

12. září 2007 v 15:43 |  Poets of the Fall
Členové:
vocals: Marko
guitar: Olli
keyboard: Captain
live doprovod:
guitar: Jake
bass guitar: Jani
drums: Jari
Finští rockeři- zpěvák Marko, kytarista Olli, keyboardista Captain- začali svoje hudební dobrodružství v roce 2003. Marko prodal všechno co měl, aby mohl investovat všechno do své lásky, hudby, se svýma kolegama Ollim a Captainem. Přestěhoval se do suterénu, když už déle nemohl udžovat svůj dřívejší byt. Kluci pak postavili malé studio v Captainově obýváku pro nahrávání a vydávání soundů. Výsledek jejich nahrávání byl mix rocku, popu, metalu a industriální hudby.

Jejich první singl by Last Goodbye, napsaný pro uznávanou počítačovou hru Max Payne 2. Song se stal 1 ve Finsku a přinesl klukům mezinárodní uznání a první cenu v G.A.N.G. Awards 2004.

Debutové album Sings of Life bylo rovnou číslo 1 ve finské hitparádě alb v lednu 2005. U další alba Carnival of Rust, vydané v dubnu 2006, to bylo to samé. Pozoruhodně, dabut kapely byl stále v Top 40 a zůstával tam do konce roku. Obě alba byla ve Finsku platinová. Song Carnival of Gust byl nejhranějšíma nejžádanějším songem v roce 2006.
Jako dodatek k jejich úspěch alba v rádiu, získalo trio ceny a occenění za jejich práci a kvalitu. Mezi nimy, vyhráli the Commercial Radio Stations' Newcomer 2005, nejlepší finský objev na NRJ Radio Awards, dvě ceny na výroční Emma Award ceremony- nejlepší debutové album a nejlepší nováček. Nedávno byli kluci nominování na njelepší finské počin na MTV Europe Music Awards a video Carnival of Rust bylo zvoleno za nejlepší finské video na Musiikki-TV's competition a nejlepší video 2006 v The Voice.
V roce 2005 a 2006 POTF odehráli velmi úspěšné tour ve Finsku, Švédsku, Norsku, Dánsku, Německu, Estonsku a Rusku. Tour pokračovalo až do roku 2007.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
> Vstupte do světa hardrockových monster <