"Hudba je nejčistší elixír života... sice není všechno, ale bez ní by nebylo nic!"

About Lovex

23. září 2007 v 19:45 |  LoveX
Město: Tampere
Členové:
vocals: Theon McInsane
guitar: Vivian Sin´Amor
guitar: Sammy Black
drums: Julian Drain
keyboards: Christian
bass guitar: Jason
Příběh začíná v zimě 2001-2002, když se staří přátelé, co roky hráli v různých skupinách, rozhodli dát dohromady a začali hrát rockovou hudbu a se spoustou citů, a ze všeho nejvíc- užít si. Ale cesta nové skupiny byla těžká a nesmírně stresující. Po pár letech, bezpočtu vystoupení a několika změn v sestavě kapely se něco stalo..
Stalo se to v březnu 2004. Sluce se zrovna dostalo k nejvyššímu bodu na obloze, když se Lovex restuhodně odtrhli od svého stvořitele. KOnečná sestava byla nalezena a bylo úžasná spousta světla. To oslovilo nováčky bylo jasné, že Lovex neprožijí svůj život šmejděním ve stínech ostatních. SE svými šesti proříznutými pusami a chlapskými těly se Lovex mos nelišili od ostatních nováčků, ale málo věděli ti, co si mysleli, že tohle skotačení a povrchnost v určitém věku odezní. Jediný způsob, jak by tahle okouzlující šestice mohla žít, bylo stát se rockovou hvězdou.
Lovex kombinují arogantní hudbu 80. let a dnešní vyspělou technologií. Těchhle šest muzikantů má zvuk a sílu šedesáti mužů, která stře prach z kláves, ketrých se roky nikdo neodvážil dotknout. Hudba je založená na chytlavých riffech a melodiích a je vytvářena ze silných emocí. Lovex nezajímá, jak je ostatní popisují. Jediný účel Lovex je hrát rock'n'rollovou hudbu tak, jak by měla být: přiliš hlasitě, přímo od srdce a s jiskrou v oku.
Všechno se stalo tak rychle- a že se toho stalo hodně. Debutový singl "Bleeding" vyšel loni v srpnu a šel rovnou na druhé místo v oficiální finské singlové hitparádě a zůstal tam několik týdnů. další singl "Guardian Angel" vyšel 1.2.2006 a debutové album "Divine Insanity" 1.3.2006.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
> Vstupte do světa hardrockových monster <